5 zásad

Aby Vaše pronajímání opravdu fungovalo, doporučujeme přečíst si manuál „5 zásad chytrého pronajímatele“. Po letech práce v oboru a pronajímání v roli vlastníka i nájemce, jsme pro Vás sestavili výběr z toho nejdůležitějšího. Vznikly tak chytré zásady pronajímání. Nechcete-li ponechat nic náhodě, objednejte si jej a držte se toho, co funguje. Nic to nestojí (manuál je zcela zdarma), není to dlouhé ani příliš do detailu pitvající dílo, ale jde o to nejzásadnější ze zásadního a to jak pro ostřílené pronajímatele, tak pro naprostého nováčka, který pronajímá poprvé v životě. A pokud budete chtít, můžete následně jednou za čas dostávat tipy chytrého pronajímatele například s upozorněním na to, na co si dát pozor nebo na aktuální změny v legislativě, kterým se zkrátka vyhnout nedá.

Zásady pronajímání

Smysluplných zásad může být celá řada, některé se ovšem postupem času (jako například po zavedení nového občanského zákoníku od 1.1.2014) mohou stát nepoužitelnými a to i přes to, že dlouhé roky s úspěchem sloužily. I na to dáváme pozor. Soustavně se vzděláváme a neustále sledujeme vývoj legislativy – zákonů a vyhlášek. A přitom znovu a znovu narážíme na nesplnitelná přání pronajímatelů, kteří by rádi ve svých smlouvách viděli ujednání, která dnešní legislativa neumožňuje. Bezchybná, vyvážená a bezpečná nájemní smlouva je ale základem pronajímání a tak naší zásadou, která už zmíněných 5 zásad chytrého pronajímatele doplňuje, je právě správně sepsaná nájemní smlouva.

Nevíte si rady?

Pokud si při pronajímání nevíte rady, můžeme se o to postarat – samozřejmě bude-li to řešitelné a v našich silách. A pokud jste se při svém pronajímání setkali s něčím, o co se chcete podělit, napište nám.

Manuál „5 zásad chytrého pronajímatele“ v elektronické podobě si objednejte zcela zdarma. Vzápětí po vyplnění a odeslání následujícího formuláře Vám bude zaslán odkaz na jeho stažení.