Pravidelný příjem z pronájmu

turista

Přišli jste o pravidelný příjem z krátkodobých pronájmů? V tom případě není čas na dlouhé rozpakování. Před Vámi je rozhodnutí, co s tím. Jednou z možností je dlouhodobý pronájem.


Dlouhodobými pronájmy bytů, domů i nebytových prostor se v Praze zabýváme už od roku 1997, o Váš pronájem se postaráme také. Popište svou nemovitost za pomoci následujícího formuláře, odešlete a nejpozději následující pracovní den Vás bude kontaktovat náš zkušený pracovník, který se na pronájmy specializuje. Váš byt nebo dům dlouhodobě pronajmeme.

Chcete o naší práci vědět víc?
Podívejte se, jak pronajímáme
5 zásad chytrého pronajímatele
Získejte zdarma hned teď

Aby Vaše pronajímání opravdu fungovalo, doporučujeme přečíst si manuál „5 zásad chytrého pronajímatele“. Po letech práce v oboru a pronajímání v roli vlastníka i nájemce, jsme pro Vás sestavili výběr z toho nejdůležitějšího. Vznikly tak chytré zásady pronajímání. Nechcete-li ponechat nic náhodě, objednejte si jej a držte se toho, co funguje. Nic to nestojí (manuál je zcela zdarma), není to dlouhé ani příliš do detailu pitvající dílo, ale jde o to nejzásadnější ze zásadního a to jak pro ostřílené pronajímatele, tak pro naprostého nováčka, který pronajímá poprvé v životě.