Kontakty

Provozovatelem konceptu chytrypronajimatel.cz je společnost TRIO Reality, s.r.o., která se pronájmy bytů, domů i nebytových prostor zabývá od roku 1997. Veškeré kontakty naleznete níže. Společnost TRIO Reality s.r.o. je členem profesního sdružení Realitní komora České republiky, které na českém realitním trhu sdružuje odborníky z tohoto oboru, obchodníky s nemovitostmi a další specialisty.

Jen pár kroků od Václavského náměstí

Najdete nás v Jindřišské pasáži – ve druhém domě směrem od výstupu ze stanice metra Můstek, zhruba naproti hlavní poště. A v pasáži už je to jednoduché. Dejte se až na její konec, po levé ruce budete mít skvělou kavárnu Barry’s Cupcakes a butik, po pravé kadeřnictví. Přímo proti Vám je třetí schodiště a v prvním patře je pro Vás připraven tým našich pracovníků. Každý všední den, od 8:30 od 17:00, po dohodě samozřejmě i mimo tyto hodiny.

TRIO Reality s.r.o.
Jindřišská 901/5
Praha 1 – Nové Město
+420 224 229 106
+420 733 538 538

Chcete nám napsat? Využijte tento formulář.

B

Společnost je vedena u Městského soudu v Praze pod spisovou značkou C 82614.

K ochraně spotřebitele ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele:
Stanete-li se ve smyslu zákona č. 634/1992 Sb. naším klientem – spotřebitelem a dojde-li mezi námi a Vámi ke sporu, máte jako spotřebitel právo na jeho mimosoudní řešení. Návrh na mimosoudní řešení sporu podle zákona č. 634/1992 Sb., o ochraně spotřebitele, bude podán k České obchodní inspekci. Veškeré podrobnosti k mimosoudnímu řešení jsou uvedeny na stránkách České obchodní inspekce www.coi.cz.

Vše o tom, jak ochráníme osobní údaje je zpracováno zde.


Aby Vaše pronajímání opravdu fungovalo, doporučujeme přečíst si manuál „5 zásad chytrého pronajímatele“. Po letech práce v oboru a pronajímání v roli vlastníka i nájemce, jsme pro Vás sestavili výběr z toho nejdůležitějšího. Vznikly tak chytré zásady pronajímání. Nechcete-li ponechat nic náhodě, objednejte si jej a držte se toho, co funguje. Nic to nestojí (manuál je zcela zdarma), není to dlouhé ani příliš do detailu pitvající dílo, ale jde o to nejzásadnější ze zásadního a to jak pro ostřílené pronajímatele, tak pro naprostého nováčka, který pronajímá poprvé v životě.