Pronájem s garancí a správa pronájmu

Byty pronajímáme a provádíme správu pronájmů. Takže můžeme zajistit obojí současně. Byt pronajmeme a nad rámec běžné péče se Vám postaráme o hladký průběh pronájmu. Nejste pak zatěžováni starostmi, s nimiž často zápolí běžný pronajímatel. Podívejte se, jak pracujeme při pronájmu a jak při správě.

Chcete nám svěřit svou starost o pronájem bytu v Praze včetně správy pronájmu? Popište jej za pomoci následujícího formuláře, odešlete a nejpozději následující pracovní den Vás bude kontaktovat náš zkušený pracovník, který se na pronájmy specializuje.

Aby Vaše pronajímání opravdu fungovalo, doporučujeme přečíst si manuál „5 zásad chytrého pronajímatele“. Po letech práce v oboru a pronajímání v roli vlastníka i nájemce, jsme pro Vás sestavili výběr z toho nejdůležitějšího. Vznikly tak chytré zásady pronajímání. Nechcete-li ponechat nic náhodě, objednejte si jej a držte se toho, co funguje. Nic to nestojí (manuál je zcela zdarma), není to dlouhé ani příliš do detailu pitvající dílo, ale jde o to nejzásadnější ze zásadního a to jak pro ostřílené pronajímatele, tak pro naprostého nováčka, který pronajímá poprvé v životě.